Shitet Pllaci 3 Ari ne lagjen Terzimahalla

Shitet nga: Pllaci 29 Maj 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Komuna: Prizren
Pllaci eshte 3 ari, gjendet ne lagjen Terzimahalla ne rrugen Aleksander Moisiu.Pllaci ka te gjitha infrastrukturen e nevojshme, pra rrugen kadastrale, ujin, rrymen dhe kanalizimin si dhe eshte pershtatshem per cdo lloj ndertimi.Pronari posedon te gjitha dokumentet perkatse. Per me shume Informata na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim