Shitet trualli ne lagjen Dardania 2

Shitet nga: Agim Guri 11 Tet 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Dardania 2
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Leje ndërtimi
Komuna: Prizren
Shes troje ne lagjen me te re te urbanizuar ne Prizren, Dardania 2, nen fshatin Gernqar. Ne shitje troje prej 5 ari dhe 7 ari, me mundesi ndarjeje nga 3 ari e gjysme.
Cmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim