Shitet trualli

Shitet nga: Shitet 10 Maj 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shiten 7 ari trull ne vend shume te mire per ndertim te shpise.Osht rreth e rreth me shpija dhe perkthehet menjeher.I ka krejt,rrymen,ujin,kanalizim dhe rrugen .Posedon te gjitha dokumentet dhe Listen poseduese.Per pazar meremi vesh se nuk osht hiq shtrejt.Tel. per kontakt:044-180-571 ose 0049-2245-912725.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim