TOKA MBI LAGJEN HOQAMAHALLA

Shitet nga: -- 26 Shk 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prizren
-Shes token 47ari toka gjindet mbi lagjen Hoqamahalla-PRIZREN .

-Uji, ryma te gjithat jan afer tokes,rruga eshte e shtruar me kocka deri 50m afer tokes(rruga egziston deri tek vendi).perreth tokes ka shtepi banimi.
-Eshte prone shqiptari,dokomentet jane te rregullta,eshte e pershtatshme per ndertim te shtepive si dhe zhvillim te biznesit, shitet me çmim te volitshem , toka munde te ndahet edhe ne pjese me te vogla,
PER TOKEN DHE A KA RRUGE ZYRTARISHT MUNDENI MU INTERESU DHE NE KADASTER NE KK PRIZREN

- Qmimi i diskutueshem per bleres serioz
-Per informata tjera kontaktoni ne

044 261 803
+37745/221-020(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim