TOKA NE RRUG PZ PR KM 2 të LIRE

Shitet nga: privat 13 Pri 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Adresa: prizren-prishtine kilometri 2-të
Sipërfaqe: 8500 m2
Komuna: Prizren
TOKA ESHTE 85 ARI DHE GJINDET NE KILOMETRIN E DYTE PRIZ.-PRISH.150 M PREJ RRUGES KRYESORE PRONARI SHQIPTAR ,ME RRUGE...QMIMI I ARESYESHEM 5500 EURO PER 1 ARI .ME MARREVESHJE .JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim