TRUALLI NE PETROVE PER BIZNES NE ZONEN IND.TRANZ..

Shitet nga: Privat 22 Qer 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prizren
TRUALLI ESHTE PER BIZNES NDODHET NE RRUGEN E VJETER SHPENADISE (MBRAPA FABRIKES SE LLOKUMIT...35 ARI ME DY RRUGE DHE ME GJERESI 20M (NE FUND PARCELES 24 M)TRUALLI ESHTE I PARCELIZUAR ...ESHTE ME NJE CMIM SHUME TE VOLITSHEM 3500 euro 1 ari JU MIREPRESIM!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim