TRUALLI NE PRIZREN

Shitet nga: endrit 19 Mar 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Afer pishines TEA
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prizren
Trualli gjindet te te tranziti i ri afer pishines TEA eshte ne pozit shum te mir dhe me dimensione shum te mira.
Posedoj te gjith dokumentacionin e nevojshem.
Bejme ndrrim me banes ne Prishtin.
Per me shum informata mund te kontaktoni nr. bon edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim