Toka ne shitje

Shitet nga: Mon Likaj 09 Jan 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 2500 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prizren
Shitet edhe e ndare. Rruga e asfaltuar dhe kanalizim. Gjendet ne lagjen Bajram Curr qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim