Toka ne shitje

Shitet nga: Visar Krasniqi 15 Sht 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 36000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prizren
Shitet toka, ne Prizren afer KFOR'it TURK. Toka eshte me nje siperfaqe afer 36 ari dhe eshte toke shume e pershtatshme per ndertim dhe vendbanim! Toka eshte me letra te rregullt dhe nuk ka ndonje problem me askend! Per me shume informacione mund te lajmeroheni ne cell. Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim