Toke prej 70.69 ari ne Prizren

Shitet nga: Murat 06 Dhj 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Adresa: Bajram Curri
Sipërfaqe: 7069 m2
Komuna: Prizren
Toka gjendet mbrapa Isa Petrolit ose mbrapa Kopshtit zoologjik Desave ne lagjen Bajram Curri ne Prizren.
Toka gjindet ne afertesi te lumit Lumebardhi dhe ka rruge tokesore ne gjersi prej 5 metra
Parcela nuk ndahet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim