Truall (pllac) Ndërtimi

Shitet nga: Bekim 02 Nën 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Adresa: Rr.Besim Shala-Prizren
Sipërfaqe: 18500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prizren
Shitet trualli me 18.5 ari, pronari Shqiptar, posedoj të gjitha dokumentet përkatëse, listën poseduese. Trualli posedon rrejtën e rrymës elektrike si dhe ujësjellësin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim