Truall-Pllac 10-Ari ne Lagjen B.Curr mrapa Kfori..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group Dje 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Pllaci prej 10-Ari i cili gjendet ne lagjen B.Curr, saktsishte mrapa Kforit Turk. Pllaci eshte i pershtatshem per qdo lloji te Ndertimeve, ka Rrugen Kadastrale dhe komplet Infrastrukturen e nevojshme Ujin, Rrymen si dhe Kanalizimin.
Pronari Shqiptare dhe posedon te gjitha Dokumentet perkatese me Listen Poseduse.
Per me shume INFO na Kontaktoni. . .
Mob-Viber

+386 49607074
+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim