Truall-Pllac 16-Ari Dardania-2 Parcelizohet

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 06 Shk 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Pllaci pre 16-Ari i cili gjendet ne lagjen Dardania-2. Pllaci eshte i pershtatshem per Ndertime te Shtepive, ka te gjithe Ifrastrukturen e nevojshme Ujin, Rrymen, Kanalizimin, dhe gjendet ne pjesen e Urbanizuar te lagjes Dardania-2 saktsishte mrapa Pompes se Benzinit BreuPetroll... Pllaci edhe parcelizohet nga 5-Ari...
Per me shume INFO na Kontaktoni. . .

Mob-Viber
+386 49607074

+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim