Truall-Pllac 60-Ari ne Lagjen Arbana Parcelizohet

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group Dje 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Prizren
Shiten 60-Ari Truall ne lagjen Arbana.
Trualli edhe Parcelizohet me nga 5-Ari dhe eshte i pershtatshem per qdo lloji te ndertimeve, mbase dhe permban ne vehte te gjithe Infrastrukturen e nevojshme. . .
Pronari Shqiptar dhe posedon te gjithe Dokumentacionin e nevojshem me Listen Poseduse
Per me shume INFFO na Kontaktoni ne Num tane Tel-Viber...


+386 49607074
+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim