Truall-Pllac 8-Ari afer Sh F Lek Dukagjini SHITET

Shitet nga: Xeni Real-Estate GROUP 17 Mar 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Adresa: Rr. Faredin Hoti
Sipërfaqe: 1200 m2
Komuna: Prizren
Shitet Traulli prej 8-Ari i cili gjindet afer Sh.F.Lek Dukagjini. Trualli Parcelizohet ne 2-3-4-5-Ari, dhe eshte i pershtatshem per cdo lloji te ndertimeve, mbase eshte edhe perreth rruges Kryesore. Pllaci ka permbane ne vehte te gjithe Infrastrukturen e nevojshme Ujin Rrymen, kanalizimin si dhe 2-Rruge Kadastrale.
Pronari Shqiptar dhe posedon te gjitha Dokumentet perkatese me Listen Poseduse.
Per me shume INFFO na Kontaktoni ne Num tan Tel-Vib +386 49607074 +377 44303576 +381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej
Xeni Real-Estate GROUP
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim