Truall Pllac afer Terminalit te Ri ne Tranzit

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 19 Shk 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 650 EUR

Komuna: Prizren
Shitet trualli-pllaci prej 22-ari i cili gjindet ne Tranzit apo saktsishte afer Terminalit qe i bjen mrapa fabrikes se Holandezit. Trualli ka rrugen kadastrale dhe te gjith infrastrukturen ujin,rrymen dhe kanalizimin. eshte e pershtatshme per qdo lloj Bisnesi, pronari Boshnjak dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese si dhe listen poseduse...

Per me shume INFO na Kontaktoni...
Mob-Viber
+386 49 607074
+377 44 431 541
+381 38 736252

Shitet prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim