Truall-Pllac ne Dardani ish-Jaglanice 11-Ari Par..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 15 Mar 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Pllaci prej 11-Ari i cili gjendet ne lagjen Dardania-1 ish Jaglenice afer Shkolles se Re te sapo ndertuar,
Pllaci eshte i pershtatshem per qdo lloji te Ndertimeve dhe permbane ne vehte te gjithe Infrastrukturen e nevojshme.
Pronari Shqiptare dhe posedon te gjitha Dikumentetn perkatese me Listen Poseduse...
Per me shume INFO na Kontaktoni. . .

Mob-Viber-WhatsApp


+386 49607074

+381 38736252 Zyre-Office

Shitet Prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim