Truall Pllac ne Prizren ne lagjen Tusuz

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 19 Mar 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR   4 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Pllaci prej 19-ari i cili gjendet ne lagjen Tusuz ne Pz. Pllaci eshte mu ne mes te shtepive banuese, ka te gjithe infrastrukturen e nevojshme, dhe eshte e pershtatshme per qdo lloji te ndertimeve te uleta. pronari Shqiptar dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese...
Per me shume INFO na Kontaktoni...
+386 49607074
+377 44431541

+381 38736252. Zyre-Office

Shitet Prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim