Truall&Pllac ne lagjen Arbana SHITET

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 20 Jan 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 250 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Trualli prej 50-Ari i cili gjendet ne lagjen Arbana saktsisht mrapa vorrezave te Dushanoves. Trualli edhe munde te pergjysmohet ne 2/pllace me nga 25-ari, eshte i pershtatshem per ndertime te shtepive mbase disponon te ghith infrastrukturen e nevojshme. pronari Shqiptar dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese si dhe listen poseduse...
Per me shume INFO na Kontaktoni...
Mob-Viber
+386 49607074

+38138736252 Zyre-Office

Shitet prej

Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim