Truall-Pllac ne lagjen Dardania ish Jaglenice 9-..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 20 Jan 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Trualli-Pllaci prej 9 ari me mundesi parcelizimi i cili gjendet ne lagjen Dardania ish Jaglenice. Pllaci ka te gjithe infrastrukturen e nevojshme dhe eshte i pershtatshem per qdo lloji ndertimi. Pronari Boshnjak dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese me Liste Poseduse. Per me shume INFO na kontaktoni. . .
Mob-Viber
+386 49607074

+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim