Truall-Pllac per Afarizem ne Tranzitin e Ri. SHI..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 22 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Prizren
Shitet trualli prej 15-ari i cili gjindet ne lagjen Jaglenic saktesisht afer fabrikes se llokumave Liri-Llokum. pllaci eshte perreth rruges afro 45m, ka te gjithe infrastrukturen e nevojshme dhe eshte e pershtatshme per qdo lloje Bisnesi apo lemi tjeter. Pronari Boshnjak dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese si dhe Listen Poseduse...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim