Truall Pllac per qdo lloji Bisnesi afer Tranziti

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 22 Shk 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Komuna: Prizren
Shitet trualli-pllaci prej 25-ari i cili gjendet na rrugen Arbane-Jaglenice saktsishte ne Tranzitin e vjeter. Trualli eshte prone private me te gjithe infrastrukturen e nevojshme, eshte 40m prej rruges kryesore, ka forme katrore dhe eshte e pershtatshme per qdo lloji te ndertimeve apo Bisneseve. Pronari Boshnjak dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese si dhe Listen Poseduse...
Per me shume INFO na Kontaktoni...
Mob-Viber
+386 49607074
+377 44431541

+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim