Truall-Pllac per qdo lloji Bisnesi apo Ndertimi

Shitet nga: Xeni Real-Estate 21 Jan 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Trualli prj 1,80-hektare i cili gjindet afer fshatit Malesi e re ish Lutogllave, trualli eshte me te gjithe infrastrukturen e nevojshme, pra ka kanalizim,uje dhe rryme dhe ka rrugen e asfaltuar e cila eshte 50-80m large prej rruges kryesore Pz-Suharek. Trualli eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e Bisneseve, poashtu munde te parcelizohet. pronari Serb dhe posedon te gjitha dokumentet e nevojshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim