Truall-Pllac perballe R,Alegria ne Tranzit

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 15 Mar 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Prizren
Shitet trualli-pllaci prej 25-ari i cili gjindet ne rrugen Tranzit Arbane-Lubizhde, pllaci ka 2-rruge kadastrale dhe te gjithe infrastrukturen e nevojshme, eshte e pershtatshme per qdo lloj Bisnesi apo ndertime te shtepive, pronari Shqiptar dhe posedon te gjitha dokumentat perkatese...
Per me shume INFO na Kontaktoni...
Tel-Viber;

+386 49607074
+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej ;

Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim