Truall-Pllac perretth Autostrades per qdo lloji ..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 16 Jan 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Trualli prej 2-hektaresh i cili gjendet afer Autostrades rruges se Kombit. Trualli eshte prone private me pronar shqiptar i cili i posedon te gjitha dokumentet perkatese si dhe Listen Poseduse...
Per me shume INFO na Kontaktoni ...
Mob-Viber
+386 49607074
+377 44 431 541

+381 38736252. Zyre-Office

Shitet Prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim