Truall-Pllace per Shtepi ne lagjen B.Curr SHITET

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 19 Mar 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR   12 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Pllaci prej 9-ari i cili gjendet ne lagjen B.Curr te Pz . pllaci posedon te gjithe infrastrukturen e nevojshne ujin rrumen, kanalizimin dhe eshte e pershtatshme per ndertime te shtepive apo te bisneseve tjera. munde edhe te parcilizohet ne parcela me te vogla 2-3-4 ari. pronari Shqiptar dhe posedon Listen poseduse...
Per me shume INFO na Kontaktoni...
+386 49607074
+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim