Truall apo pllaci

Shitet nga: Enver 24 Maj 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Trualli gjithesejt eshte tete ari i cili posedon ujin, rrymen, internetin, kanalizimin, rrugen e saporregulluar, trualli gjendet diku 20 minuta larg kforit gjerman Vullkanizer Michellinit, trualli ka dalje ne dy drejtime,ndersa cmimi eshte shum i volitshem dhe me marreveshje. Trualli poashtu mund te ndahet edhe ne gjysme, pra mund te shitet edhe nga 4 ari per bleresit serioz. Po ashtu bejme edhe nderrim me shtepi .Te gjith te interesuarit serioz mund te kontaktojne edhe permes numrave kontaktues 044466559, 044795570.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim