Truall dhe objekt ne lagjen Arbana

Shitet nga: Drilon 06 Sht 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 000 EUR

Sipërfaqe: 3000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prizren
Shes truallin ne lagjen arbana
Objekt 270m2
Dy zyre te sapondertuara
E lidhur me energji elektrike
Dy lloje te ujerave, per ujitje dhe per pije
Kanalizim
E rrethuar
Rruge ne dy ane
Gjendet prane Spahia petrol dhe qumeshtores Rudina

Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim