Truall në lagjen Baruthane- E urbanizuar

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NT SUSURI 01 Pri 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes truallin 40 ari të parcelizuar ne lagjen Baruthane , perkatesisht ne rrugen Enver Hadri . Trualli mund te ndahet ne parcela nga 3 -4 ari varesisht nga preferenca juaj dhe sa ari ju nevojiten juve.
Pa ndërmjetësues ,shitet direkt nga pronari
Per me shume kontaktoni ne numrat e telefonit :
+37744159298
+37744216934
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim