Truall ne Prizren per qdo lloji Bisnesi afer Ter..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 20 Jan 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Trualli prej 1-Hektaresh i cili gjendet ne rrugen Pz-Trpetnice afer fabrikes se Zinkut. Trualli eshte prone private dhe ka te gjithe infrastrukturen e nevojshme per qdo lloji Bisnesi apo akyiviteti. Trualli edhe munde te parcelizohet ne 2-parcela me nga 50-ari, mbase ka rrugen kadastrale ne dy anet e saj. Pronari Shqiptar dhe posedon Listen Poseduse...
Per me shume INFO na Kontaktoni...
Mob-Viber
+386 49310910
+386 49607074
+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim