Truall ne Tranzitin Dardani Arbane 1 Hektare

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 19 Mar 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 250 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Trualli prej 1-Hekt, i cili gjendet ne rrugen Tranzitore Dardani-Arbane, saktsishte perballe shkolles(gjimnazit) gjerman Loyola. Trualli permban komplet infrastrukturen e nevojshme per qdo aktivitet apo Bisnes, mbase ka gjeresi prej 90m ne rruge. Pronari Shqiptar dhe posedon te gjitha dokumentet e nevojshme si dhe Listen Poseduse...
Per me shume INFO na Kontaktoni ne Num tane. . .
Mob-Viber ;
+386 49607074 +377 44 431 541
+381 38736252 Zyre-Office
Shitet prej ;
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim