Truall për shtëpi

Shitet nga: Ekrem 19 Nën 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

57 000 EUR

Adresa: 4 ari(22×18m)me mure me themel
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prizren
Shitet trualli per shtepi në lagjen Jeta e re në rrugen Enver Buqaj.Jane 4 ari (22×18m) te rrethuar me mure me themel.Rruga është e asfaltuar,ka kanalizim,rrymë,ujë,kabllovik etj.Pershtatshem per ndertim te shtepise me bodrum (kanalizimi 3m thellesi),nje lagje e qetë ne afersi te shkolles dhe ambulantes ne kete lagje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim