Truall per qdo lloji te Bisnesit 1-10 Hektare SH..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group Dje 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Trualli prej 1,17 hektare i cili gjendet ne fshatin Novake te Pz. Trualli eshte i teri perreth Autostrades, permban edhe 2-rruge ndihmese kadastrale, eshte i pershtatshem per qdo lloji te Bisneseve Hoteliere apo diq tjeter. Trualli edhe munde te parcelizohet ne 2-3-4-parcela, pronari Serb dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese si dhe Hipoteken apo Listen Poseduse...
Per me shume INFO na Kontaktoni...
Mob-Viber-WhatsApp

+386 49607074
+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej;

Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim