Truall prej 50 ari ne Prizren Tranzit i Vjeter

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 20 Jan 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Trualli prej 50-ari i cili gjendet ne rrugen tranzitore Dardani-Arbane, afer pompes se benzinit dhe restaurantit Alegria. Trualli ka dy rruge kadastrale, eshte ne forme katrore dhe permban edhe komplet infrastrukturen e nevojshme. eshte i pershtatshem per qdo lloji aktiviteti apo bisnesi. pronari Boshnjak dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese...

Per me shume INFO na Kontaktoni...
Mob-Viber
+386 49607074
+377 44 431 541
+381 38736252. Zyre-Office

Shitet Prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim