Truall prej 6.75 ari ne Prizren

Shitet nga: Nexhat 12 Maj 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Parcella gjindet te.. kfori turk.. Bajram Curri
Jan 6.75 ari
Parcella posedon te gjitha dokumentet
perkatese si dhe fleten poseduse
Per me shum informata na kontaktoni 049 /600 870
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim