Truall prej 7069m2 ne Prizren

Shitet nga: Murat 06 Dhj 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Adresa: Lagja Bajram Curri
Sipërfaqe: 7069 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prizren
Trualli gjendet mbrapa Isa Petrollit ose Kopshtit zoologjik Desave ne lagjen Bajram Curri ne Prizren. Trualli gjendet ne afertsi te lumit Lumëbardhi dhe ka rruge tokësore
Parcela është ne sipërfaqe prej 70.69 ari
Parcela nuk ndahet
Çmimi 3200 euro për 1 ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim