Truall prej 86 ari ne Prizren afer Terminalit te..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 16 Mar 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Trualli prej 86-ari i cili gjendet afer rrethrotullimit te Autostrades ne Tranzit te vjeter, saktsishte perballe Terminalit Holandez. Trualli e ka te gjithe infrastrukturen e nevojshme si dhe rrugen kadastrale, eshte i pershtatshem per qdo lloji aktiviteti apo bisnesi, dhe munde te parcelizohet ne 2-pjese me nga 43-ari. Pronari Boshnjak dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese, si dhe Listen Poseduse...

Shitet prej
Xeni Real-Estate Group

Prizren Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim