Truall

Shitet nga: Mefail 23 Dhj 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Prizren
Komuna: Prizren
shes dy trual njeri 4 ari dhe tjetri 8 ari pllaci gjendet ne prizren rruga per nashec eshte larg asfaltit 50E posedon uje rrym kanalizim me dokumentacionne rregull qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim