Trualle 85-Ari 300m perfundi Restaurant LUXORY n..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 22 Mar 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Trualli prej 85-Ari I cili gjendet 250-300m perfundi Restaurantit te Dasmave Luxory ne rrugen kryesore Pz-Psh.
Trualli eshte prone private, me Rrugen Kadastrale dhe ploteson te gjitha kushtet per ushtrimin e qdo llojit te Aktiviteteve...
Pronari Serb dhe posedon te gjitha Dokumentet perkatese me Listen Poseduse...
Per me shume INFO na kontaktoni . . .
Mob-Viber
+386 49607074

+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim