Trualle-Pllac ne lagjen Dardania 2 per Shtepi dh..

Shitet nga: Xeni Real-Estate 15 Mar 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Trualli-Pllaci prej 4-ari i cili gjendet ne lagjen Dardania ish Jaglenica. Trualli ka te gjithe infrastrukturen e nevojshme dhe eshte e pershtatshme per ndertime te Shtepive apo te ndonje aktiviteti tjeter. Pronari Boshnjak dhe posedon te gjitha dokumentat perkatese,si dhe listen poseduse...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim