Trualle-Pllac ne lagjen Dardania ish Jaglenica 8..

Shitet nga: Xeni Real-Estate 19 Shk 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Trualli prej 8,40-ari i cili gjendet ne lagjen Dardania ish Jaglenica. Pllaci eshte mu ne mes te Shtepive te banimit, dhe ka te gjithe infrastrukturen e nevojshme si dhe eshte Pllac i ubanizuar. Pllaci edhe munde te ndahet ne 2-parcella me nga 4,20-ari. Pronari Boshnjak dhe posedon te gjitha dokumentat perkatese,si dhe Listen poseduse...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim