Trualle Pllac per Bisnese ne Tranzit te vjeter

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 15 Mar 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 250 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Trualli prej 90-ari i cili gjendet ne rrugen Tranzitore Arbane-Jaglenice. Trualli ka 2-rruge kadastrale me gjeresi prej 12m,eshte i pershtatshem per qdo lloj aktiviteti apo Bisnesi. Pronari Boshnjak dhe posedon te gjitha dokumentat perkatese si dhe listen poseduse...
Per me shume INFO na Kontaktoni ...
Mob-Viber
+386 49607074
+377 44136436
+381 38736252. Zyre-Office

Shitet Prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim