Trualle-Pllac per Bisnese,rruga Pz-Pr SHITET

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 17 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Trualli prej 35-ari i cili gjendet ne rrugen kryesore Pz-Pr, saktsishte afer fshatit Malesi e re ish Lutogllave. Trualli eshte me 2-rruge kadastrale,ka te gjithe infrastrukturen e nevojshme ujin,rymen dhe kanalizimin,si dhe eshte e pershtatshme per qdo lloji aktiviteti apo Bisnesi. Pronari Serb dhe posedon te gjitha dokumentat perkatese...
Per me shume INFO na Kontaktoni ne Num tane...
Mob-Viber ;
+386 49607074
+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej ;
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim