Trualle Pllace 16 Ari afer Motel Restorant SHARR

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 19 Shk 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Prizren
Sjitet Trualli prej 16-Ari i cili gjendet afer R.Sharrit ne Prevalle...
Trualli i permbush te gjitha kushtet per ndertimin e qdo lloji te Villave apo Shtepive...
Pronari Boshnjak dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese me Listen Poseduse...
Per me shume INFO na kontaktoni ne Num tane...
+386 49607074
+377 44431541

+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej
Xeni Real-Estate Group
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim