Trualli 44.5 ari ne lagjen Jeta Re perfundi fab..

Shitet nga: informata: 11 Mar 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet trualli prej 44.5 ari ne lagjen Jeta Re perfundi fabrikes ish Perllonka. Trualli posedon uje, rryme dhe kanalizim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim