Trualli dhe shtëpia në shitje

Shitet nga: Masar 28 Nën 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Xhevat Berisha 21
Sipërfaqe: 569 m2
Komuna: Prizren
Shes truallin prej 5.69 ari në lagjen: Xhevat Berisha nr. 21 karshi Spitalit të qytetit, aty ka një shtëpi të vjetër dhe një shtëpi të re me 400-m2, çmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim