Trualli me Objekt ne shitje ( 1911 m2 )

Shitet nga: Daver Kazazi 22 Shk 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Trualla me siperfaqe 1911 m2 perfshin nje objekt prej 450 m2 e cila ka uje , rryme dhe kanalizim te mjaftuar dhe te regullt. Perveq objektit (450m2) trualla perfshin edhe toke te zbrazet dhe te drejte per te gjitha mundesit e ndertimit apo mundesive te tjera,,,
Trualli gjendet mbrapa fabrikes Perllonka (fabrikes se fijeve Progress), afer rruges se Nashecit...
PRIZREN

Trualli komplet : 1911 m2
Objekti : 450 m2
Toka zbrazet : 1461 m2

Per me shum informata kontaktoni ne numrat 044 840 601 apo 044 217 754
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim