Trualli në shitje

Shitet nga: Enver 03 Sht 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Prizren
Shitet trualli prej 8 ari i cili posedon te gjitha elementet e duhura si rrymen elektrike, ujin, rrugen e shtruar me kocka, internetin, poashtu ne truall gjendet edhe nje shtepi e cila mund te shfrytezohet per qellimet te caktuara, trualli ka nje pozite mjaft te mire dhe ne vend te prshtatshem, besojm se te gjith ata qe jane te interesuar do te ngelen te kenaqur, cmimi i truallit eshte i volitshem dhe me marrveshje ne mes te paleve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim