Trualli per Vendbanim ne Arbane

Shitet nga: Trualli 19 Dhj 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Arbane
Sipërfaqe: 58,09 m2
Komuna: Prizren
Trualli prej 58.09 ari , ne Arbane

Trualli gjindet nen transitin e vjeter Arbane - Lubizhde, saktesisht nen Restaurant Korabi .

Trualli ka pozite shum te mire dhe te qete per ndertim individual dhe biznes.
Trualli eshte ne siperfaqe prej 50,09 ari me dimensione 40,6m x 41,4m, dhe shitet si teresi.
Trualli mund te ndahet ne dy pjese nga 29,00 ari, ose ne truall nga 3 ari , 6 ari e me shume sipas marreveshjes.
Trualli posedon tere infrastrukturen , shitja behet drejtperdrejt nga pronari pa ndermjetesues.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim