Trualli prej 31.40 perball Hotel Ok

Shitet nga: M.Shabani 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Prizren
shitet trualli prej 31.40 cili kushton 5.500 nje Ari i pershtatshem per dertim ne magjistralen Prizren Suharek perball Hotel Ok trualli eshte 30 metra afer asvaltit kryesor dhe eshte me dokumentacion te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim